Derviş Küçük Sigorta, Trafik & Kasko, Hayat Sigortası, Konut, İş Yeri, Sağlık, Ferdi Kaza, Mühendislik, Sorumluluk,

Seyahat, Nakliye, Dask, Tarsim, DK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.,denizli dk sigorta,derviş küçük,denizli derviş küçük,

denizli dk derviş sigorta,denizli araç sigorta,denizli kasko şirketi,denizli iş yeri sigortası

  • 0544 233 42 15
  • 0258 265 02 25
  • info@dksigorta.com
  • Türkçe
whatsapp
Ürün Kategorileri

Dask

DASK Sigortası Nedir?
Deprem ve deprem sonucu meydana gelen yangın, patlama, tsunami ve yer kayması gibi olaylar, doğrudan maddi zarara neden olabilir. DASK (Doğal Afetler Sigortalar Kurumu) Zorunlu Deprem Sigortası, bu maddi zararları sigorta poliçesindeki limitler doğrultusunda karşılar. Zorunlu Deprem Sigortası yaptırarak, ikamet ettiğin binayı tamamen veya kısmen zarar gördüğünde teminat altına alabilirsin. DASK sigortası yaptırmadığın durumda ise bu yardımdan yararlanman mümkün değildir.

DASK Hesaplama Nasıl Yapılır?
Dask hesaplaması Zorunlu Deprem Sigortası Tarife ve Talimatı’na göre belirlenir. DASK primleri hesaplanırken ikamet ettiğin binanın yapı tarzı, inşa yılı, toplam kat ve daire yüz ölçümü gibi bilgiler belirleyici olur. Her konutun özelliğine göre farklı bir DASK ücreti belirlense de senin kendi konutun için ödemen gereken DASK fiyatı sigorta şirketine göre değişmez. Dask hesaplama ile poliçeni seçerek online satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Deprem sigortası yaptırma için;
Kişisel bilgiler,
Eğer poliçeniz varsa ve yenileme yapıyorsanız mevcut poliçe numarası,
Poliçeniz yoksa UAVT bilgisini(adres kodu)
Konut özelliklerini girerek hızlıca teklif alabilirsiniz.