Derviş Küçük Sigorta, Trafik & Kasko, Hayat Sigortası, Konut, İş Yeri, Sağlık, Ferdi Kaza, Mühendislik, Sorumluluk,

Seyahat, Nakliye, Dask, Tarsim, DK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.,denizli dk sigorta,derviş küçük,denizli derviş küçük,

denizli dk derviş sigorta,denizli araç sigorta,denizli kasko şirketi,denizli iş yeri sigortası

  • 0544 233 42 15
  • 0258 265 02 25
  • info@dksigorta.com
  • Türkçe
whatsapp

Ferdi Kaza

Ürün Kategorileri

Ferdi Kaza

Ferdi Kaza Sigortası Ne İşe Yarar?
Ferdi kaza sigortası, sigortalının vefatı sonrası ödenecek tazminatın önceden belirlenerek, sigortalının yakınlarını koruma altına almasını sağlamaktadır. Ferdi kaza sigortası oluşabilecek kaza sonrası tedavi masrafları ve kaza sonrası malul olma gibi sağlık sorunlarında da çözüm yaratmaktadır.

Poliçe, genellikle yıllık olarak düzenlenir ve dönem sonunda, sigortalı, prim ödemeye devam etmeye hazır olsa dahi, sigortacının poliçeyi yenilememe hakkı söz konusudur. Sigortalının mesleği, önemli bir risk değerlendirme faktörü olmasına karşın, herhangi bir işte çalışmayan kişiler için de teminat verilebilmektedir.
Kişi kendi adına veya sigorta edilebilir menfaatin bulunduğu hallerde, bir başkası adına da poliçe yaptırabilmektedir. Bu poliçeler, kazaya bağlı  olarak sigortalının yapmak durumunda olduğu tedavi harcamalarını da temin etmektedir.Poliçede aksi belirtilmediği sürece 16-65 yaş aralığı için teminat verilebilir.